top of page

Sakrājām maizes spēku 2023!

 

Kur var rast maizes spēku? Mēs to noskaidrot devāmies uz Apšuciemu, kur notika privātās pamatskolas „Gaismas tilts 97” organizētā 7 dienu nometne "Maize". 

 Nometnes laikā iepazinām grauda ceļu līdz maizītei, iepazinām miltu  produktus, to izstrādājumus, noskaidrojām to vietu mūsu uzturā, devāmies ekskursijā uz Pastariņa muzeju, kur uzzinājām kā senatnē cepa maizi, paši cepām maizīti! Kā garšo pašu cepta maize ar pašu kultu sviestu! izdzīvojot nometnes leģendu, līdzpārdzīvojām Doniņas dzīvesceļam. Soļojām pārgājienā uz Plieņciema Balto kāpu. Kā vienmēr - sportojām, dejojām, darinājām.  Laiks paskrēja nemanot.

Paldies par sadarbību ar Ķekavas Sporta aģentūrai, paldies privātās pamatskolas „Gaismas tilts 97” administrācijai! Bez jums mums, nometniekiem, būtu grūti.

Milzīgs paldies bērnu vecākiem, kuri rada iespēju bērniem apmeklēt nometnes un uzticēja mums savus bērnus!

Paldies Ķekavas novadam, kas atbalsta savējos, rodot iespēju pretendēt uz pašvaldības līdzfinansējumu, kas būtiski atvieglo vecākiem sūtīt bērnus uz nometni. Izmaksas katru gadu aug, tāpēc Jūsu atbalsts ir ļoti nozīmīgs mums! Mēs lepni varam teikt-Mūsu novads – Ķekava!

Liels paldies labākajai nometnes vadītāju komandai -,Santai Veidemanei, Agnesei Grebžei, Sandrai Freibergai un Lindai Kincai. Mēs esam komanda, kas saprotas no pusvārda un uz kuru var paļauties!

Meklēsim un izzināsim  kosmosa noslēpumus nākamgad nometnē „Es un Visums”!

 

Anda Knospiņa, nometņu vadītāja

Nometnes "Maize" fotostāsts 2023

bottom of page