top of page

Tā tik bija vasara 2022!

 

Kad Līgo svētki nosvinēti, mēs, nometnes „Medus” dalībnieki, steidzām kārtot somas, lai dotos uz Apšuciemu, kur notika privātās pamatskolas „Gaismas tilts 97” organizētā 7 dienu nometne. Šogad tā bija veltījums bitēm un bišu produktiem.

 Nometnes laikā iepazinām bišu dzīves ciklu, darbu, to radītos produktus. Izdzīvojām bišu stropa piedzīvojumus, devāmies ekskursijā uz Laumu dabas parku, soļojām pārgājienā uz Plieņciema Balto kāpu. Kā vienmēr - sportojām, dejojām, darinājām.  Laiks paskrēja nemanot.

Paldies par sadarbību ar Ķekavas Sporta aģentūrai, paldies privātās pamatskolas „Gaismas tilts 97” administrācijai! Bez jums mums, nometniekiem, būtu grūti.

Milzīgs paldies bērnu vecākiem, kuri rada iespēju bērniem apmeklēt nometnes un uzticēja mums savus bērnus!

Paldies Ķekavas novadam, kas atbalsta savējos, rodot iespēju pretendēt uz pašvaldības līdzfinansējumu, kas būtiski atvieglo vecākiem sūtīt bērnus uz nometni. Izmaksas katru gadu aug, tāpēc Jūsu atbalsts ir ļoti nozīmīgs mums! Mēs lepni varam teikt-Mūsu novads – Ķekava!

Liels paldies labākajai nometnes vadītāju komandai -,Santai Veidemanei, Agnesei Grebžei, Sandrai Freibergai un jaunpienācējai Lindai Kincai. Mēs esam komanda, kas saprotas no pusvārda un uz kuru var paļauties!

Tiksimies nākamgad nometnē „Maize”!

 

Anda Knospiņa, nometņu vadītāja

Nometnes "Medus" fotostāsts

bottom of page