top of page

Nometne "Es esmu Latvija" 2018

Vasaras nometne - veltījums Latvijai

Kad Dziesmu un deju svētki bija izskanējuši, mēs, nometnes „Es esmu Latvija” dalībnieki, steidzām kārtot somas, lai dotos uz Apšuciemu, kur notika privātās pamatskolas „Gaismas tilts 97” organizētā nometne. Šogad tā bija veltījums Latvijai.

 Iepazinām Latvijas novadus, pilsētas, upes, ezerus, skaistākās Latvijas vietas. Protams, neaizmirstot arī par savu mazo dzimteni – Ķekavu. Izdzīvojām lauku sētas seno dzīves ritumu Pastariņa muzejā, devāmies ciemos pie keramiķa-podnieka, soļojām pārgājienā uz Plieņciema Balto kāpu, kur paši veidojām Latvijas kontūru. Kā vienmēr - sportojām, dejojām, darinājām. Laiks paskrēja nemanot.

Lai notiktu šī nometne, liels paldies jāsaka Ķekavas novada domei, kas organizē konkursu nometņu atbalstam. Izmaksas katru gadu aug, tāpēc Jūsu atbalsts ir ļoti nozīmīgs mums, nometnes organizētājiem un vecākiem.

Paldies par sadarbību ar Ķekavas Sporta aģentūrai, paldies privātās pamatskolas „Gaismas tilts 97” administrācijai! Bez jums mums, nometniekiem, būtu grūti.

Liels paldies labākajai nometnes vadītāju komandai - Ivettai Tamanei, Santai Veidemanei, Agnesei Grebžei, Ivetai Eglītei. Mēs esam komanda, kas saprotas no pusvārda un uz kuru var paļauties!

Protams, paldies bērniem, kas ar aizrautību devās piedzīvojumos. Paldies vecākiem, kas mums uzticas un uztic savas atvases!

Tiksimies nākamgad nometnē „Karnevāls”!

Nometnes vadītāja Anda Knospiņa

bottom of page